Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyum
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Papaz Büyüsü
Medyum
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır ?

Bağlama Büyüsü Nedir ?

Bağlama büyüsü eski zamanlardan beri yapılmakta olan eşler (sevgili, nişanlı, evli çiftler) arasında olan ilişkileri düzenlemek ve eşler arasında ki sevgi bağını arttırmak adına yapılan ritüellerin geneline verilen isimdir. 3000 yıllık geçmişi olan bir büyüdür. İlk olarak yahudiler tarafından yapılan bu büyü günümüze gelene kadar devam etmiştir. Bağlama büyüsü olarak anılmasının sebebi ise bu işlem yapıldıktan sonra kişilerin birbirinden ayrılma ihtimalinin ortadan kalkmasıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu büyünün bir çok yapılış şekli vardır ben sadece bunlardan bir tanesi olan fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü yapılışını anlatacağım. Öncelikle kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğrafları alınır. Bunların alınma sebebi cinlerle iletişim kurarken doğru kişilere işlem yapmak istememizden kaynaklanmaktadır. Bu bilgiler alındıktan sonra öncelikle cin daveti ritüelini yerine getirmek adına işlemin zorluk derecesine göre kan akıtmaktır. Bunun için genel olarak küçükbaş hayvan kesilmektedir. Bu hayvanın sayısı zorluk derecesine göre maksimum 3 adete kadar çıkabilmektedir.

Kan akıtma ritüelinden sonra yapılması gereken şey kişilerin fotoğraflarının üzerine kırmızı zefiran mürekkebi ile tılsımlı sözleri yazmaktır. Bu yazıyı yazarken  hat kalemi kullanılır . Bu işlemden sonra fotoğraflar kesilen kurbanın kanına batırılarak gümüş bir tepsiye konulur.

Bunun akabinde tılsımlı sözler söylenerek cinlerin davete icabet etmesi sağlanır. Cinler geldikten sonra ise kişilerin isimleri zikredilir. Sonra sırasıyla hangi cinle işlem yapacaksanız o dilde kişilerin bilgileri verilir ve ne yapılmak istendiği cinlere bildirilir.

Örneğin : ”Ayşe kızı emine ile – Fatma oğlu hasan arasında ki muhabbeti arttır ve ilişkilerini ebedi eyle” gibi bu söylemi hangi cin kabilesi ile çalışıyorsanız ona göre Arapça, Latince, İbranice, Aramca yapabilirsiniz. Bu sözler söylendikten sonra ritüel tamamlanır ve fotoğraflar işlem bitiminde yakılırlar. Bu aşamalardan sonra işlem etki süresi beklenmeye başlanır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ?

Bu büyü doğru medyum tarafından yapıldığında son derece kısa süre eden bir büyüdür. Büyünü yapılış şekli ve yapan medyumun tecrübesine göre 8 ila 30 gün arasında değişen sürelerde etkisini göstermektedir. Bu yüzden bağlama büyüsü yapmadan önce bu büyüyü yapacak doğru medyumu bulmak gerekmektedir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir ?

  • Kişiyi sürekli rüyasında görmeye başlar.
  • Kişinin sesini duymaya başlar.
  • Kişinin yokluğunu aramaya başlar.
  • Kişiyle daha önce yaşadığı güzel anıları sürekli anımsamaya başlar.
  • Kişinin yokluğuna dayanamaz hale gelir.
  • Kişiyi baktığı her yerde görmeye başlar.

Bütün bunlar neticesinde bağlama büyüsü yapılan kişi artık işlemin tamamen etkisi altına girmiştir. Yukarıda saydığım şeylerin gerçekleşmesi akabinde kişi karşı tarafa yürekten bağlanarak onsuz yaşayamaz hale gelecektir.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu ?

Her büyü de olduğu gibi bağlama büyüsü de bozulabilen büyüler arasındadır. Bağlama büyüsü yapıldığından şüphe edilen kişi işin erbabı bir medyum tarafından bakıma tabi tutulursa üzerinde yapılan işlem ortaya çıkacak ve bu büyü de bozulabilecektir. Bunun için bazı medyumlar korumalı özel bağlama büyüleri yapmaktadır. Bu büyülerin yapılması zor olduğu kadar bozulması da son derece zor olacaktır. Bu yüzden her zaman söylediğimiz gibi büyü işlemi yaptıracaksanız kesinlikle tecrübeli ve ilim sahibi medyumlar seçmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar Kimlerdir ?

Her ne kadar bağlama büyüsü her medyum tarafından yapıldığı iddia edilen bir büyü olsa da genel olarak yanlış yapıldığı için ve ritüellere tam anlamıyla uyulmadığı için doğru düzgün sonuç vermemektedir. Bunun için büyü konusunda tecrübe sahibi ve gerçekten ilim sahibi bir medyum tarafından yapıldığında gerçek anlamda sonuç veren bir büyüdür. Büyü ilimi söz konusu olduğunda herkes tarafından bilinen bir gerçek olan Yahudi büyücüler bu büyü konusunda da gerçek anlamda işi başarılı şekilde sonlandırabilecek kişilerdir.

En Etkili Bağlama Büyüleri Hangileridir ?

Ritüeller farklılık gösterse de bağlama büyülerinde sonuç aynıdır. Fakat zaman kısıtınız var ise daha kısa sürede etkili sonuçlar veren bağlama büyülerini tercih edebilirsiniz. 3 günde etki eden bağlama büyüsü ya da 72 saatte sonuç veren bağlama büyüleri en etkili bağlama büyüleri olarak gösterilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?