Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Bağlama büyüsü
Papaz büyüsü
Kara Büyüler

Boşanma Büyüsü nedir ? Nasıl yapılır ? Belirtileri nelerdir ?

Boşanma büyüsü nedir ? Hangi amaçla yapılır ?

Boşanma büyüsü adından da belli olacağı üzere boşanma konusunda zorluk yaşayan çiftlerin rahatlıkla boşanmasını sağlamayı amaç edinen kara büyü sınıfında bir büyüdür. Bu büyü de amaç olarak edinilen şey çiftlerin evliliklerinin yolunda gitmediği halde taraflardan birinin boşanmaya razı olmaması ve bu kişiyi bu duruma razı etmektir.

Boşanma büyüsü nasıl yapılır ?

Bu büyüyü yapmak için iki çeşit yöntem vardır. Birinci yöntem yedirme içirme ile yapılan yöntem ikincisi ise uzaktan yapılan boşanma büyüsüdür. İlk yöntem de medyum kişiye göndereceğiniz bilgiler ve kişiye ait eşyalar ya da kişinin vücudundan alınan parçalar (deri, kan, sperm, tırnak, saç teli) ve bu malzemelerin medyum tarafından tılsımlanıp bir su şisesinde bekletilmesi ve bu suyun size gönderilmesi ile olur. Size gelen bu şişe suyu siz istediğiniz şekilde yatığınız yemeklere çay ya a direk içirme suretiyle işlemi yapabilirsiniz.

İkinci yönteme gelecek olursak bu yöntem de kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğraf bilgileri medyum tarafından alınır ve uzaktan bir cinni görevlendirilerek kişinin bilinçaltına girmek suretiyle kişiyi etki altına alarak dilediğiniz şeyleri yaptırabilir. Bu iki yöntem de etkili ve kesin sonuç veren yöntemlerdir.

Boşanma büyüsü

Boşanma büyüsü kaç günde etkili olur ?

Bu işlem yukarıda da belirttiğimiz gibi iki şekilde yapılmaktadır. İki işlemden yedirme, içirme yöntemiyle yapılanı diğer yöntemden daha kısa sürede sonuç vermektedir. İlk işlemin süresi toplam 7 gündür. Uzaktan yapılan ikinci yöntem de ise süre 3 gün daha uzar ve toplamda10 günlük bir süreyi bulur.

Boşanma büyüsü belirtileri nelerdir ?

Bu işlem yapıldıktan sonra karşı taraf sizden iyice soğumaya ve nefret etmeye başlar. Sizi görmeye ve sesinizi dahi duymaya tahammül edemez bir hal alır. Bunun yanı sıra sizinle aynı ortamda bulunmayı istemez. Sizinle konuşmaz ve zamanla sizin istediğiniz boşanma isteğini daha yoğun bir şekilde yaşamaya başlar.

Burada çalıştığınız medyumun önemi büyüktür. Çünkü boşanma büyüsü işleminde yanlış yapılacak bir şey bu nefret durumunu daha da arttırarak karşı tarafın size şiddet uygulamasına ve hakaret etmesine kadar varabilir. Bu yüzden işlemin dozajı son derece önemlidir. Burada asıl amaçlanan şey insanların birbirinin kırmadan medeni yollar ile birbirinden ayrılması ve yeni bir hayata başlamasıdır.

Boşanma büyüsü bozulur mu ?

Oldu ki ilk başlarda boşanmayı düşündüğünüz eşiniz zamanla size karşı tavırlarını düzeltti ve sizde hayatınızdan ve evliliğinizden memnun olmaya başladınız, fakat başlattığınız bir işlem var ve vazgeçmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken şey bunu işlem yaptırdığınız medyuma bildirmek ve bu işlemden vazgeçtiğinizi söylemek.

Bunun üzerine işlem yapan medyum kişi işlem yaptığı kişi üzerinden cinni varlığını çekerek işlemin boşa düşmesini sağlayarak sizi bu dertten kurtaracaktır. Bilmeniz gereken önemli şeylerin başında ise bu işlemin bir kere yapılıp bir kere bozulabileceğidir. Çünkü birden fazla yapılacak işlemler işlem yapılan kişi de cin musallatı durumu oluşmasına neden olur. İşlem yaptırmadan önce iyice düşünüp kararınızı ondan sonra vermeniz sizler açısından en mantıklı hareket olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?
Call Now Button