Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Bağlama büyüsü
Papaz büyüsü
Bağlama Büyüleri

En Etkili Bağlama Büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü olarak insanlar kısa sürede garantili ve kesin sonuçlar almak istemektedirler. Bunun sebebi ise sevdiklerine olan hızlıca kavuşma isteğidir. Bunu suistimal eden sahtekar medyumlar ise insanlara yapamayacakları şeyleri anlatıp onları hayal kırıklığına uğratmaktadırlar. Öncelikli olarak sizlere en etkili bağlama büyüleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

En Etkili Bağlama Büyüsü Hangisidir ?

Bu sorunun yanıtı kesin olmamakla birlikte her medyumun kendine göre yapmış olduğu etkili bir bağlama büyüsü vardır. Burada insanların en çok ilgilendiği konu ise yapılan işlemin nasıl yapıldığı değildir. İnsanların ilgilendikleri tek şey yapılacak olan işlemin tam etkisinin ne kadar sürede olduğudur. Türk insanı biraz sabırsızdır ve her işte olduğu gibi büyüler konusunda da bu sabırsızlığı sergilemektedir. 3 günde tamamen etki eden ve sonuca ulaşan bir bağlama büyüsü Türk insanı için en etkili bağlama büyüsüdür.

En Etkili Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir ?

Bağlama büyüsü çeşitleri yapan medyumun dini, dili, ırkı ve aldığı eğitimlere göre çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu bağlama büyüsü çeşitlerini yüzeysel olarak sıralayacak olursak.

  • İple yapılan bağlama büyüsü
  • Fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü
  • Mumla yapılan bağlama büyüsü
  • Uzaktan yapılan bağlama büyüsü
  • Tılsımla yapılan bağlama büyüsü
  • Vefk ile yapılan bağlama büyüsü
  • Boncukla yapılan bağlama büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır ?

Bağlama büyüsü ritüelleri farklılık göstermekle birlikte bir çok bağlama ritüelinde standart olan uygulamalar. Kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulmasıdır. Bu aşamadan sonra yapılacak olan ritüelin çeşidine ve türüne göre değişik malzemeler ve değişik uygulamalar kullanılacaktır. Hepsinde kullanılan tek ortak şey yukarıda yazdığım bilgiler ve cin daveti ritüelleridir. Biliyorsunuz ki cinler olmadan büyülerin yapılması imkansızdır. Büyü ve Cin kavramı birbirine bağlı iki kavramdır. Biri olmadan diğeri pek bir anlam ifade etmez.

En Etkili Bağlama Büyüsü

Etkili Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi olduğu gibi her medyum ve büyücünün de kendine özgü bir büyü yapma şekli (ritüeli) vardır. Bu ritüellerin uygulanış şekli medyumun doğduğu topraklara, Dinine, kullanmış olduğu dile ve eğitim gördüğü yerlere göre değişiklik göstermektedir.

Örnek verecek olursak mısırlı Hristiyan bir medyum hem Müslüman kültüründen esinlenip aynı zaman da dini nedeniyle Hristiyan kültürüne de vakıftır. Bu da ortaya çok farklı melez bir kültür çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu medyumun yaptığı işlem belki de en etkili bağlama büyüsü olabilir. Bunun dışında büyüler konusunda gerçek birer uzman olan Yahudi büyücüler ise büyü ritüelini yer yüzünde ilk kullanan toplum olarak diğer toplumlara nazaran daha fazla bilgi ve tecrübeye sahiptirler.

Kısacası etkili bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız öncelikle çalışacağınız medyum hakkında olabildiğince fazla bilgiye sahip olmalı ve bu konuyla alakalı analiz yapmalısınız. Yukarıda belirtmiş olduğum kriterlere uygun medyum ve büyücüler bularak en etkili bağlama büyüsü konusunda yardım alabilirsiniz.

En Etkili bağlama Büyüsü Bozulur Mu ?

Her ak büyünün bozulması için kullanılan bir kara büyü çeşidi vardır. Bu da demek oluyor ki en etkili bağlama büyüsü de bozulabilecek bir büyüdür. Soğutma büyüsü adını verdiğimiz kara büyü ile bütün bağlama büyüleri bozulabilmektedir. Bu bozulmayı engellemek adına bağlama büyüsü yaptıracağınız medyumun bu konuda ne kadar tecrübeli olduğu önem arz etmektedir. Güçlü ve işinde iyi bir medyum büyüyü yaptıktan sonra uygulayacağı koruma kalkanı ile bu büyünün başka medyumlar tarafından bakımda görülmesini ve bozulmasını engelleyebilecek potansiyele sahiptir. Bunun için işlem yaptırtacağınız medyumu iyi seçmelisiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?
Call Now Button