Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Geri Getirme Büyüleri

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Nedir ?

Fotoğrafla geri getirme büyüsü adından da belli olacağı üzere sizden ayrılan sizi terk eden kişiyi geri getirmek adına yapılan ak büyü sınıfında bir büyüdür. Bu şekilde isimlendirilmesinin sebebi büyü de giden kişini fotoğrafının kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Öncelikli olarak geri gelmesini istediğiniz kişini fotoğrafına, adına, anne adına, doğum tarihi bilgilerini temin etmelisiniz. Ondan sonra işlem yardımcı olması için davet edilecek ruhani daveti için 1 tane küçükbaş hayvan kesilmesi ve kesilirken tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekmektedir. Bu işlem özel ve sessiz bir yerde yapılmalı sunak tarzı bir yer oluşturularak kurban o sunakta kesilerek ruhaniye adanmalıdır.

Davet işleminden sonra kişinin bilgileri fotoğrafın üzerine safran mürekkebi verilen özel bir mürekkep ile yazılır. Bunun sonrasında fotoğrafı karşımıza alıyoruz ruhani bizim bulunduğumuz ortamda olduğu için o kişinin adını yüksek sesle zikrediyoruz ve tılsımlı sözleri 77 defa tekrarlıyoruz. Burada söylenen sözü ritüeli kendi başınıza yapmamanız adına yazmıyorum. Yapılan bu işlemleri 3 hafta cuma günleri tekrarlıyoruz. Kurban sadece 1 kere kesiliyor onun dışında ki işlemler 3 hafta boyunca her cuma günü yapılıyor.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir ?

Çok hızlı bir şekilde işlem yapılan kişinin bilinç altına davet ettiğimiz ruhani nüfuz eder. Sizi direk bilinçaltına aşılar ve kişi farkında olmadan sizi sürekli düşünmeye başlar. Bunun yanı sıra her gece rüyalarında sizinle yaşadığı mutlu günleri hatırlar. Bunun yanı sıra sizinle yaptığı güzel konuşmalar kulaklarında çınlar ve işlemin ilerleyen evrelerinde baktığı yerlerde sizin halüsinasyonunuzu görür.

Bu etkiler 3 haftalık süreçte kişinin size sırılsıklam aşık olmasını ve sizi terk etme nedeni ne olursa olsun size geri dönmesini sağlar. İşlemin ilk haftalarında sizi engellediyse engelinizi açar, konuşmuyorsa konuşmaya başlar. Size karşı soğuk konuşuyorsa durum tamamen eski haline döner ve hatta eskisinden bile daha sıcak ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz.

Fotoğraflar Geri Getirme Büyüsünün Etki Süresi Nedir ?

Bu işlem toplamda 3 hafta süren bir işlemdir. Bu 21 günlük sürenin ilk 14 günü etki süresi hafif olarak geçer ve bu süreçte kişi yavaş yavaş size aşık olmaya başlar. Son 7 günlük süreçte ise bu aşk olayları iyice alevlenir ve kör kütük aşk dediğimiz evrelere gelir. Bu süreçte kişi sizi düşünmeden, sizle konuşmadan ve durumu müsait ise sizi görmeden yapamaz hale gelecektir.

fotoğrafla geri getirme büyüsü

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Bozulur mu ?

Bu büyünün bozulması tamamen yapan medyumla alakalı bir durumdur. İşi yaptırdığınız kişi gerçekten tecrübeli ve işinde ehil biri ise büyüyü bozmak için öncelikle bakımda büyünün bulunması gerekmektedir. Profesyonel bir medyum yapacağı gizli işlemle sizi bu tehlikeden koruyabilir. Korumalı işlemler genel olarak çoğu medyum tarafından görülemeyen işlemlerdir.

Fakat gerçek bir medyum bu işlemi görüp bozulabilmesi içinde özel bir kara büyü yaparak dönen kişinin tekrardan sizden ayrılmasını sağlayabilir. Genel olarak bu işlemler papaz büyüsü ya da soğutma büyüsü tarzı kara büyüler ile yapılmaktadır.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsünü Evimde Yapabilir miyim ?

Ben yılların vermiş olduğu deneyim ile bu sorunuzu içtenlikle yanıtlayacağım. Öncelikle bu işlemde kullanılan malzemeleri ve ortamı yaratmak normal insanlar için oldukça zor olacaktır. İşlem de kurban kesilip sunulması için sessiz ve sakin bir ortam ve sunak bulmak hepiniz adına zor olacaktır. Bunun yanı sıra işlemlerde kullanılan safran mürekkebi safran kalemi ve bir kaç şifalı otun temini de sizleri oldukça zorlayacaktır.

Bu malzemeleri halletseniz bile hangi tılsımlı kelimeni nereden kaç kere söyleneceğini karıştırmadan yapabilmek hem de bunu haftanın her cuması 77 kere tekrarlamak ciddi anlamda sizleri yoracaktır. Bu yüzden bu işlemleri işi bilen gerçek medyumlar tarafından yapılması daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra ritüel yaşanacak olan aksaklıklar sizleri cin musallatı adını verdiğimiz saldırılara maruz bırakacaktır.

Bu yüzden siz bu işlemleri kendiniz yapmak yerine yaptırmak için bir medyumdan yardım alın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?