Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Bağlama Büyüleri

Gerçek Bağlama Büyüsü

Gerçek bağlama büyüsü hepimizin yakınen takip ettiği ve hepimizin yaptırmak istediği bir işlemdir. Şu an Dünya üzerinde en sık kullanılan büyü olan bağlama büyüsü çok yaygın yapılmasına rağmen aynı zamanda da en çok başarısız sonuçlanan büyüdür. Bunun sebebi piyasada medyum adı altında çalışan ama uzmanlık ve büyüler konusunda yetersiz kişilerin çokluğundan kaynaklanmaktadır.

Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir ?

Bağlama büyüsü insanların gönül ilişkilerinde karşılıklı olarak birbirlerinden soğumaları, ayrılık aşamalarına gelmeleri ya da ayrılmaları durumunda ilişkilerini düzenlemek, tekrardan eski haline getirmek ve bu bağların bir daha kopmamak üzere sağlam bir şekilde yeninden inşa edilmesi amacını gütmektedir. Gerçek bağlama büyüsü o sahtekar medyumların sitelerinde anlattıkları bağlama büyülerinden farklılık göstermekte ve her medyum tarafından yapılamayacak işlemlerdir.

Gerçek Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bağlama büyüsü ritüeli her medyumun kendisine göre özel bir ritüel ile yaptıkları işlemlerdir. Medyumun doğduğu ve yaşadığı coğrafya ile almış olduğu eğitimler bunda önemli rol oynamaktadır. Yahudi bir medyum bu bağlama işlemini yapacaksa genel olarak KABALA adı verilen ritüeli uygulamaktadır. Kabala ritüeli ile yapılacak işlemde ise kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulmaktadır.

İşlem yapılışına gelecek olursak tamamen enerjisel bir işlem olan kabala bağlama büyüsü iki tarafında verdikleri bilgiler doğrultusunda isimlerinin ibraniceye çevrilip gematria adı verilen bir ilimle her harfe sayısal bir değer verilmesi ve bu değerler toplamının ”Zohar” adı verilen kutsal kitaba göre yorumlanarak kişilerin yaşam ağacına ulaşılması suretiyle olur.

Bundan sonraki aşamada ise kişilerin yaşam ağaçlarında bulunan değerler karşılaştırılarak hangisi düşük hangisi yüksek bunun belirlenmesi ve bu dengelerin eşitlenmesidir. Aşk, sevgi, sadakat, cinsellik, güven en önemli değerler olup bu değerlerin hem erkek hem kadın tarafında eşitlenmesi suretiyle kişiler arasında bozulmayacak bir bağ meydana getirilir. Bu bağın ismi hepimizin bildiği ”Ruh ikizi” tabiriyle açıklanmaktadır.

Gerçek Bağlama Büyüsü

Gerçek Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir ?

Gerçek bağlama büyüsü ritüeli yapıldıktan sonra yapılan kişi kısa sürede bu büyünün etkisi altına girmektedir. Büyünün fiziksel ve ruhsal etkileri olmakla birlikte bu etkiler kişiye çok fazla zarar vermeyecek düzeydedir. Örneğin ilk etki olarak büyünün ilk günlerinde işlem yapılan kişi de baş ağrıları ve mide bulanmaları görülebilmektedir. Bunun dışında ruhsal etkilerine gelecek olursak kişide büyüyü yaptıran kişiyi rüyada görmesi, onun sesinin kulaklarında çınlaması, halüsinasyon şeklinde baktığı her yerde büyü yaptıran kişi görme gibi şeyler olmaktadır.

Bütün bunların neticesinde işlem yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi özlemeye ve onsuz yapamadığını düşünmeye başlamakta ve ayrıldıysa tekrar geri dönmekte eğer birliktelerse daha fazla sevmeye başlamaktadır. Gerçek bağlama büyüsü yapılan bir kişinin bu büyünün etkisi altına girmemesi diye bir durum söz konusu değildir. Yeter ki çalıştığınız medyumun tecrübeli ve büyüler konusunda uzman bir medyum olmasına özen gösterin.

Gerçek Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar ?

Bu büyü işlem yaptıran kişinin inatçı ya da naif olması durumuna yani kişilik yapısına bağlı olarak 8 gün ile 30 gün arasında tamamen etkisini göstermektedir. Bu süre de yapılan bağlama büyüsünün türü ve işlemi yapan medyumunda uzmanlığı büyük önem taşımaktadır. Çok nadir durumlarda 3 günde etki eden bağlama büyüleri de yapılabilmektedir. fakat bu büyüleri yapan medyumlar en az 20-30 senesini bu işi yaparak geçirmiş ve büyüler konusunda uzmanlaşmış bilginlerdir. Bu tipte medyumlara ulaşmak gerçekten son derece zordur.

Gerçek Bağlama Büyüsü Bozulur mu ?

Tabi ki bütün ak büyülerin bozulabilir olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat bozulmayacak bir bağlama büyüsü olduğunu biliyor muydunuz ?  Kabala bağlama büyüsü arkasından yapılan ayna büyüsü ile işlemleriniz koruma altına alınmaktadır. Ayna büyüsü adı verilen bu özel büyü yaptırmış olduğunuz büyüyü korumak ve bozulmasını engellemek amacıyla yapılmaktadır. Adına ayna denmesinin sebebi aynanın yansıtma görevini görmesidir. Size karşı yapılacak bir büyüyü aynı şekilde yapan kişiye geri yansıtmaktadır.

Ayna büyüsü sadece kabalist Yahudiler tarafından uygulanabilen bir ritüeldir. Bu ritüeli Yahudilerden başkası uygulayamamaktadır. Bu yüzden kabala bağlama büyüsünü bozabilmek imkansızdır. Sadece ve sadece yapan medyum tarafından bozulabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?