Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Bağlama büyüsü
Papaz büyüsü
Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir ?

Geri getirme büyüsü adından belli olacağı üzere sizi bırakıp giden sizden ayrılan kişileri size geri getirmek ve sizi eskisinden daha fazla sevmesini sağlamak amacıyla yapılan büyülerdir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu büyüyü yapmak için öncelikle kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulur. Yapılacak olan büyünün şekline göre de farklı ritüeller uygulanır. Fotoğrafla yapılan geri getirme büyüsünü anlatacağım.

Öncelikli olarak kişilerin fotoğrafları alınır ve üzerlerine zefiran mürekkebi ile kişilerin bilgileri yazılarak üstüne deniz tuzu dökülür. Bu işlemin ardından 2 fotoğraf birbirinin üstüne koyulur. Altta büyüyü yaptıran kişinin fotoğrafı üstünde de geri gelmesi istenilen kişinin fotoğrafı yer alır. Bu fotoğraflar daha sonrasında bir kırmızı mumun eritilmesi ve fotoğrafların üzerine 3 damla damlatılmasıyla birlikte iki fotoğrafın birbirine yapışması sağlanır. Eritilen her damla mumda tılsımlı sözler söylenir.

3. aşamada ise bu fotoğraflar yakılarak külleri bir kavanoza koyulur ve kavanozun kapağı sıkıca kapatılarak işlemi yapan medyumun mahzeninde bekletilir. Kapağın sıkıca kapatılmasının sebebi ayrılık olmasın ve bu iki insan birbirine sıkıca bağlansın anlamını taşımaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi Nedir ?

Yapılan geri getirme büyüsünün çeşidine göre ve yapılış ritüellerine göre bu süreler değişiklik göstermektedir. Bu süreler 72 saatte yani 3 günde geri getirmeden başlayıp 21 günlük etkisi olan kabala geri getirme büyüsüne kadar değişiklik göstermektedir.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir ?

Büyü yapıldıktan sonra kişinin içinde öncelikle pişmanlık ve vicdan azabı oluşur. Sizden ayrıldığı için duyduğu pişmanlık günden güne artarak devam eder. Aklında sürekli sizle yaşadığı günler olur. Bunun dışında sizin sesiniz sürekli kişinin kulağında çınlar. Kişi gece rüyalarında sürekli sizi görmeye başlar. Büyünün son zamanlarında ise halüsinasyon dediğimiz sanrılar görülmeye başlar ve kişi baktığı her yerde sizi görür. Bu etkilerden sonra kişinin yapacağı ilk iş bir şekilde size ulaşmak olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Bozulur mu ?

Geri getirme büyüsü ak büyü sınıfında bir büyüdür ve soğutma büyüsü ayırma büyüsü gibi büyüler ile bozulabilmektedir. Piyasa da yapılan kabala ritüeli uygulanan büyüler haricinde bir çok büyü bozulabilmektedir. Yapan kişi işin erbabı ise büyüyü bozmak bir o kadar zor olacaktır. Büyüyü bozmak isteyen kişi ilmini biliyorsa ve konusunda uzmansa bu büyüyü bozabilecektir.

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Genellikle Türkiye’de bulunan sahtekar medyumlar yüzünden insanlar yaptırdıkları işlemlerden memnun kalmamaktadır. Fakat gerçekten işin hakkını veren ilim sahibi uzman medyumların yaptığı işlemler son derece etkili işlemler olmakla birlikte bu işlemi yaptıran herkes memnun olmaktadır.

Sizleri yanıltan şey medyumlar tarafından söylenen ”büyü tutmadı” sorun var yalanıdır. Bunun sebebi de ortada yapılan bir büyü olmamasıdır. Çünkü büyü ritüeli eksiksiz yapıldığında dünya üzerinde tutmayacak büyü ve büyüden etkilenmeyecek insan yoktur.

Cihan peygamberi Hz. Muhammede (S.A.V) bile büyüden etkilenip hastalanarak yataklara düşmüştür.

Geri Getirme Büyüsünde Önemli Noktalar

Kesinlikle 1. kural büyü yaptıracağınız medyum seçimi, en az 15-20 yıl tecrübesi olan bir çok alanda eğitim almış bir çok büyüye vakıf olan ve referansları iyi olan medyumları seçmelisiniz.

Bunun dışında öncelikle bakım yaptırmalı ve karşı tarafın üzerinde büyü var mı yok mu kontrol edilmelidir. Ayrılık sebebi büyü ise önce o büyü bozulmalı ondan sonra geri getirme işlemi yapılmalıdır.

Amatör işi bilmeyen medyumlara bel bağlarsanız bu yada başka büyülerden sonuç alamazsınız. Bu yüzden 1. kural olarak belirttiğim şeye dikkat edin. İşini bilen bir medyum sizin isteklerinizi yerine getirecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?
Call Now Button