Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Bağlama büyüsü
Papaz büyüsü
Aşk Büyüleri

İğne Büyüsü nedir ? Nasıl yapılır ?

İğne büyüsü, genellikle aşık etme amacıyla kullanılan ak büyü türünde bir uygulamadır. İran kökenli bir büyü olan iğne büyüsü, “sihri süzme” anlamına gelen Farsça bir terim olan “süzen” olarak bilinir.

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır? İğne büyüsü için gereken malzemeler şunlardır: tarafların adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğrafları, 2 adet iğne, kırmızı bir iplik, safran mürekkebi, bambudan yapılmış özel bir kalem. İlk olarak, kişilerin bilgileri safran mürekkebiyle fotoğrafların üstüne yazılır. Ardından, bir iğneye kendi fotoğrafınız, diğer iğneye ise aşık etmek istediğiniz kişinin fotoğrafı takılır.

İki iğne ortada bir düğümle birleştirilir ve yaklaşık olarak 6 adet düğüm atılır. Daha sonra iğnelerdeki fotoğrafların bulunduğu kısma tılsımlı bir söz 27 defa tekrar edilir. Ardından mum üzerinde yakılarak elde edilen küller, su birikintisine bırakılır. Bu adımlar tamamlandıktan sonra iğneler, görünmeyen bir yerde giyilen kıyafetin üzerine takılır ve aşık etmek istediğiniz kişinin yanına gidilir.

İğne Büyüsünün Etkileri Kaç Günde Görülür?

İğne büyüsü, gerçekleştirildikten sonra 6 gün beklenmeli ve 6. günün sonunda aşık etmek istediğiniz kişinin yanına gidilmelidir. Bu süre zarfında etkilerin görülmesi beklenir. Hızlı bir büyü türü olarak bilinir.

İğne Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

İğne büyüsüne maruz kalan kişi, genellikle istemediği bir kişi tarafından yapılmış olsa bile büyünün etkisiyle büyük bir ilgi ve arzu duymaya başlar. Cinlerin kişinin bilinç altına işlemesi, bu etkilerin ortaya çıkmasına katkı sağlar.

İğne Büyüsü Bozulur mu?

Evet, iğne büyüsü de bozulabilen büyüler arasındadır. Ak büyü sınıfında yer aldığı için genellikle kara büyü yöntemleriyle bozulabilir. İğne büyüsünü bozmak için soğutma büyüsü gibi yöntemler kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?
Call Now Button