Bağlama Büyüsü
Geri Döndürme Ritüeli
Medyum
Medyum
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Papaz Büyüsü
Medyum
Blog

Kabala Büyüsü Nedir ? Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır ?

İçerikler

Kabala Büyüsü Nedir ?

Kabala büyüsü kadim bir ilim ve ritüeldir. Herkes bunu tek bir büyü olarak bilse de asıl olan Kabalanın bir ritüeller bütünü olması ve istediğimiz şeyleri gerçekleştirmek için kullandığımız işlemin genel adı olmasıdır. Örnek verecek olursak kabala bir insanı kendinize aşık etmek içinde kullanılabilir, insanları birbirinden ayırmak içinde kullanılabilir.

3000 yıllık bir geçişe sahip kadim bir ilimdir. Yahudiler tarafından kullanılan bu ezoterik ve mistisizm insanın varoluşu ve bu varoluşta ki sırları çözerek insanın nirvanaya ulaşmasını amaç edinmektedir. İnsanın varoluşunu çözmek için insanın yaşam köklerine inmek gerekmektedir. İnsanın varoluş nedenini bulup bunu çözümlediğiniz zaman insanın da oluşumunu çözerek ona istediğiniz kodları entegre edebilirsiniz. Bu sayede o kişiye istediğiniz şeyleri yaptırabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kabala büyüsü yapmak için kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğraf bilgileri yeterli olacaktır. Öncelikli olarak kabala ilmine yardımcı ilim olarak ” GEMATRİA ” adı verilen ve Kuran-ı Kerimde ki EBCED ilmi benzeri bir ilimdir. Amacı Zohar (tevrat) içinde bulunan şifreleri çözmek ve buradan kişinin yaşam özüne ulaşmaktır.

Öncelikli olarak kişinin isimi alınır ve İbraniceye çevrilir. Ondan sonraki aşamada her harfe bir sayı verilir ve ritüel sonunda çıkan rakamlar toplamı Zohar da bulunan yere getirilerek burada bir çözümleme yapılarak gizli mesaja ulaşılır. Burada ki gizli mesaj ile kişinin yaşam köklerine inilir. Bütün işlemler kişinin yaşam köklerine ulaştıktan sonra kolayca yapılabilir. Çünkü kişini kodlarını çözmek size o kodlamalar arasına yeni kodlar yerleştirmek için yetki vermektedir.

Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü Nerelerde Kullanılır ?

Burada önemli olan şey hangi amaçla kullanmak istediğinize bağlıdır. İkili ilişkilerde kullanıyorsanız eğer iki tarafında gematriası alınır. Burada ki amaç insanların ilişkilerinde mihenk taşı olan aşk, sevgi, güven, sadakat, cinsellik gibi şeylerin değerlerine bakmaktır. Bu değerlerin kişiler arasında ki oranına bakılır. Örnek olarak aşk erkek tarafında 5 kadın tarafında 3 ise bunu 5 – 5 yapmak için enerjisel bir çalışma uygulanmaktadır. Bu çalışma da ruhani varlıklar yardımıyla yapılır.

Bu çalışmada ki temel amaç insanların bütün kriterlerini birbirine eşitlemek ve onların arasında kopmaz bir bağ kurmaktır. Ruh ikizi denilen tabir tam olarak kabaladan gelmektedir. Bozulmaz zincir sayesinde yapılan işlem ömürlük devam eder.

Burada size sadece ikili ilişkilerde kullanılan kabalanın açıklamasını yaptım. Bunun dışında bireysel işlemlerde de kabala rahatlıkla kullanılmaktadır. Örneğin kişinin şansını talihini arttırmak. Gönül ilişkilerini ve aşk hayatını kısacası kısmetini açmak. Bunun dışında kişinin etrafında daha fazla bir enerjisel çekim gücü oluşturmasını sağlayıp daha popüler olmasına yardımcı olmak gibi daha bir çok alanda kullanılabilir.

Kabala Kara Büyü sınıfında da sıkça kullanılmaktadır. Kişinin yaşam enerjisini düşürmek, hastalanmasını sağlamak hatta ve hatta ölümüne sebep olmak gibi bir çok alanda etkili sonuçlar vermektedir.

Kabala Etki Süresi Nedir ?

Ritüel genel anlamda 21 gün sonunda tam olarak sonuçlanmaktadır. Fakat gözle görülebilir etki süresi için 10. günden sonra ve 18. günden önceki arada geçen sürece bakılır. Hangi amaçla yaparsanız yapın kabala işlemi totalde 21 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Kabala Bozulabilir mi ?

Kabala işleminin bozulması imkansızdır. Bunun sebebi bütün ritüellerin üzerinde bir ritüel olmasından kaynaklanmaktadır. Bütün büyüler tek bir amaca hizmet ederken Kabala bir ritüeller genelidir ve tek bir ritüel ile istediğinizi almanızı sağlar. Bunun yanı sıra işlem sonrasında yapılan Ayna Büyüsü adı verilen özel işlem sayesinde bu işlemi bozmak için yapılacak olan karşı büyülerin büyüyü yapan kişiye geri yansıtılması sağlanır. Bu şekilde hiç bir büyünün işlemeyeceği mükemmel bir işlem yaptırmış olursunuz.

Kabala Yapan Medyumlar Kimlerdir ?

Kabala genel anlamda Yahudiler tarafından yapılan ezoterik bir işlemdir. Bunun için en iyi kabala işlemi yapan medyumlar Yahudi medyumlardır. Bunun yanı sıra Hristiyanlık yahudiler tarafından yayılmış bir din olduğu için Kabala da Hristiyanlıklar birlikte Hristiyanlar tarafından da bilinen bir ilim halini almıştır. Yine de En iyi Kabala Yahudi medyumlar tarafından yapılır.

Kabalist Kimdir ?

Kabala ilmine hayatını adamış ve bu ilim sayesinde bir çok kişiye şifa kaynağı olmuş Hocalara ve Büyük Üstatlara verilen isimdir.

Kabala Büyüsü Belirtileri Nelerdir ?

Bu büyünün belirtileri hangi amaca hizmet etmesi için yapıldığına göre farklılık göstermektedir. Unutmayalım ki Kabala tek başına bir işlem değil bir işlemler bütününün genel adıdır. Kısacası Yöntemin adıdır kabala …

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?