Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Bağlama büyüsü
Papaz büyüsü
Aşk Büyüleri

Kilit Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Kilit Büyüsü Nedir ?

Kilit büyüsü, hem ak hem kara büyü sınıfında kullanılan nadir büyülerden biridir. Kara büyü sınıfında kullanıldığında kişinin kısmetini kapatmak ve yaşamını zorlaştırmak amacıyla kullanılırken, ak büyü sınıfında kullanıldığında kişinin karşı cinsi hem duygusal hem cinsel anlamda kendisine bağlaması için kullanılır.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle, kişilerin işlem tahtalarının açık olup olmadığını kontrol etmek amacıyla bakım işlemi yapılır. Bu bakım için kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulur. Kişilerin büyü yapma konusunda herhangi bir koruma ya da üzerlerinde büyü bulunmaması gerekmektedir. Bu büyü için asma kilit kullanılır. Asma kilit alınarak çeşitli okumalar bu kilide yapılır. Okumaların amacına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Okumalar, kilide 41 defa okunduktan sonra kilit, kişinin fotoğrafına delik açacak şekilde fotoğrafı geçer ve kilitlenir.

Kişinin fotoğrafı üzerindeki bilgiler, safran mürekkebi ve özel bir kalemle yazılır. Bu ritüel tamamlandıktan sonra kişinin fotoğrafı tahta bir sandığa konur, mühür mumu ile mühürlenir ve tılsımlı sözlerle işlem kapatılır.

Kilit büyüsü

Kilit Büyüsünün Etkileri

Ak büyü olarak kullanıldığında:

  • Kişinin sizinle ilgili duyguları olumlu yönde değişir.
  • Sizi hayatının merkezine koyar.
  • Sizin olmadan hayatının eksik olduğunu düşünebilir.
  • Dış dünya ile bağlantısını azaltabilir ve sizi sürekli görmek, konuşmak ister.
  • Evli değilse sizi kesinlikle evlenmek isteyebilir.

Kara büyü olarak kullanıldığında:

  • Kişinin ruh sağlığı bozulmaya başlayabilir.
  • İşe gidemez, ailesi ve çevresiyle sorunlar yaşayabilir.
  • Parasının bereketi kaybolabilir ve cinsel iktidarsızlık yaşayabilir.
  • Evliyse boşanabilir veya ilişkisi sona erebilir.

Kilit Büyüsünün Bozulması

Kara büyü olarak yapıldığında büyünün bozulması için kilitli sandığın bulunması gerekmektedir. Uzaktan bozmak mümkün değildir. Ancak ak büyü olarak yapıldığında uzaktan tespit edilip bozulabilir. Bu işlem için bir uzman medyumla çalışmak önemlidir, çünkü her medyum bu büyüyü bozamaz veya kilitleri tespit edemez.

En İyi Kilit Büyüsü Uygulayıcısı

Büyü, uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, medyum seçimi önemlidir. Her ne kadar büyücülerin çoğu arasında en iyi olanların Yahudi toplumundan çıktığı iddia edilse de, bu bir genellemedir. En iyi kilit büyüsü uygulayıcısını seçerken deneyimli, güvenilir ve saygın bir medyum arayışında olmanız önemlidir. Büyüyü bozmak veya başkasının üzerindeki etkisini kaldırmak isterseniz, işin ehli bir medyumla çalışmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?
Call Now Button