Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Kara Büyüler

Papaz Büyüsü Nedir ? Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir ?

Papaz Büyüsü Nedir ?

Papaz büyüsü kara büyü sınıfında bir büyüdür. Bu isimle anılmasının sebebi ilk olarak Süryani papazlar tarafından yapılması ve yapılış dilinin Süryanice olmasından kaynaklanmaktadır. Etkili bir kara büyüdür. Yapıldığı kişi ya da yerde ömür boyu musibet ve uğursuzluk getirir. Sadece yapılan kişiyi değil çevresinde buluna kişileri de karanlığın içine çeker.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu büyü genel olarak iki şekilde yapılmaktadır. Uzaktan yapılan papaz büyüsü ve kişiye ait eşyalar ya da kişiye ait materyaller ile yapılan papaz büyü şeklinde 2 biçimde yapılmaktadır. Uzaktan yapılan papaz büyüsünde kişiye ait bilgiler (ad, anne adı, doğum tarihi) ve fotoğraflar ile yapılmaktadır. Yakından yapılan papaz büyüsünde ise ya kişiye bizzat yeme içme yöntemiyle yapılır. Ya da yaşamış olduğu yerde kişiye ait saç, et, tırnak, deri, kişini kullandığı tarak, gömlek, pantolon, mendil vs vs eşyalar ile yapılmaktadır.

Uzaktan yapılan papaz büyüsünde genel olarak büyüyü yapabilmek için işleme ifrit adı verilen şeytanlar davet edilir. Yapılan bu işlem kara büyü olduğu için ifritlerin yardımı alınmaktadır. 8 tane keçi kesilmesi ve bu keçililerin kanlarının sunakta davet için kullanılması gerekir. Kişinin fotoğrafı üzerine keçi kanıyla kişinin bilgileri ve onun cezalandırılması için gereken tılsımlı sözler yazılmalıdır. Bu işlemden sonra ise kişinin fotoğrafı yakılmalı ve külleri bir mezarlığa tılsımlı sözler eşliğinde gömülmelidir.

Kişiye yedirme içirme ile yapılacak papaz büyüsünde ise yine yukarı da belirtilen ritüel yapılmalı ve ifrit davetinden sonra ortaya bakır tepsi içinde su ya da herhangi bir yiyecek konulmalı ve ifritin malzemeyi lanetlemesi beklenmelidir. Bu aşamadan sonra ise lanetlenen şeylerin kişiye yedirilmesi ya da içirilmesi gerekmektedir.

Kıyafetler ya da kişiye ait saç, deri, tırnak, kan, meni gibi şeylerle yapılanında ise kişinin yaşadığı yerin etrafında lanetlenen malzemenin bir ağaç dibine tılsımlı sözler eşliğinde gömülmesi gerekiyor.

Yapılan bütün papaz büyüleri etkili büyülerdir. Fakat en etkili ve kısa sürede sonuç vereni kişiye bizzat yedirme içirme yöntemiyle yapılandır. Bunun dışında kalanlarla etkilidir. Tek farklı etki sürelerinden kaynaklanmaktadır.

Papaz büyüsü

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir ?

 • Büyü Yapılan kişi çevreyle tamamen iletişimi keser asosyal bir hal alır.
 • Takip edildiği hissine kapılır. Sürekli ensesinde bir nefes hisseder.
 • Kabuslar görmeye başlar.
 • Çevresinde bulunan herkesle kavga etmeye başlar.
 • Sürekli ölecekmiş hissine kapılır.
 • Yemeden içmeden kesilir.
 • Sevdiği insanlardan nefret etmeye, nefret ettiği insanları sevmeye başlar.
 • İstemsizce sürekli ağlamaya başlar.
 • Yerli yersiz baygınlıklar yaşar.
 • Tek başına banyo yapamaz.
 • Aynaya bakamaz ve korkar
 • Karanlık en büyük kabusu olur.
 • İlerleyen evrelerde cinler kendisine değişik şekillerde görünmeye başlar.

Bu Büyü Kimler Tarafından Yapılabilir ?

Sanılanın aksine papaz büyüsünün yapan kişiler sadece papazlar değildir. Çünkü büyülerin isimleri yoktur ve bu isimleri onlara halk takar. Büyüler genel olarak ritüel şeklinde adlandırılırlar. Bu yüzden bu büyü medyumluk konusunda uzman ve yıllanmış bir bilgi birikimine sahip her medyum tarafından yapılabilecek bir ritüeldir. Bazı web sitelerinde sadece papazlar tarafından yapılabildiği söylense de bu bir safsatanın ötesine gitmez. Süryanice okuyup yazabilen ve bu ritüelin yapılışına hakim olan her medyum bu işlemi rahatlıkla yapabilir.

Bu Büyü Kaç Günde Etki Eder ?

Süre olarak tamamlanması yaklaşık olarak 21-28 gün aralığında sürmektedir. Bu büyünün etki etmeye başlaması yaklaşık 7 günü bulur yukarı da belirtmiş olduğum belirtilerin bir çoğu ilk 7 günlük süreçten sonra görülmeye başlar. Cinlerin kişiye görünme süreci ise işlemin son haftasına yani 21 . gününden sonra ki dönemlerde olmaktadır.

Papaz Büyüsü Bozulur mu ?

Bozulması oldukça zor bir büyü olmasına rağmen işlemin 2. haftası bitmeden yapıldığı anlaşılırsa, işin ehli bir medyum tarafından bozulabilmektedir. 2. haftadan sonra durum psikolojik durumdan fiziksel zararlara döndüğü için kişiye hem hastane de tedavi uygulanmalı hem de ruhani bir tedavi ile çift taraflı bir tedavi uygulanması gerekmektedir. Papaz büyüleri oldukça etkili kara büyülerdir. Yapılan kişiyi ölüme kadar götürdüğü bilinmektedir.

Bu yüzden yukarı da yazan emarelerin bir ya da birden kaçı siz de ya da çevrenizde bulunan kişilerde varsa fazla vakit kaybetmeden bir medyumla irtibata geçip bu kişiye bakım yaptırmalısınız. Sonra bu iş için bir büyü bozma ritüeli gerçekleştirmelisiniz. Erken teşhis kişinin hayatını kurtarıp normal haline dönmesin de faydalı olacaktır. Geç tespit edilen papaz büyüleri kişi de onarılamaz psikolojik ya da fiziksel tahribatlara neden olabilir.

Not: Papaz büyüsü ve ölüm büyüsü belirtileri bakımından birbirine çok büyük benzerlikler göstermektedir. Bu yüzden lütfen bu iki işlemi karıştırmayın. Her ne kadar etkileri benzese de yapılış ritüelleri bakımından birbirinden tamamen farklı büyülerdir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?