Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Aşk Büyüleri

Süryani Büyüsü Nedir ? Nasıl yapılır ?

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani Büyüsü, kadim Süryani topluluğunun yaşayan papazları tarafından uygulanan eski bir gelenektir. Bu büyü, özellikle kullanılan dilin Süryanice (Aramice) olmasından dolayı bu adı almıştır. Süryani Büyüsü, ak büyü sınıfına ait olup kişilerin birbirlerine olan bağlarını güçlendirmek veya platonik aşk yaşayanları karşılıklı aşka dönüştürmek amacıyla kullanılmaktadır.

Bu ritüel genellikle Süryani papazlar tarafından gerçekleştirilse de, Süryanice bilen diğer medyumlar da bu büyüyü uygulayabilir. Ancak, büyüden istenen sonuçları elde etmek için bu alanda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilere başvurmak önemlidir. Çünkü bu tür bilinçsiz uygulamalar cin musallatına sebep olabilir.

Süryani Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Süryani Büyüsü için öncelikle iki tarafın adı, anne adı, doğum tarihi bilgileri ve fotoğrafları gereklidir. Süryani incili de ritüelde kullanılır. Fotoğrafların üzerine, kişi bilgileri safran mürekkebi ile Süryanice olarak yazılır. Fotoğraflar iğne iplik yardımıyla birbirine dikilir; burada 7 dikiş atılır ve her bir dikiş atılırken Süryanice incilden bir ayet okunur.

Bu işlemlerin ardından fotoğraflar bal şarabı adı verilen özel bir şarapla banyo yaptırılır, eski bir beze sarılarak toprak altına gömülür. 10 gün sonra çıkarılan fotoğraflar, meşe kömüründe yakılır; küller su birikintisine atılarak son işlem tamamlanır.

Süryani büyüsü

Süryani Büyüsü ve Uzmanlık

Süryanice bilen medyumlar veya Süryani papazları, bu geleneksel büyüyü gerçekleştirebilecek niteliklere sahiptir. Ancak, bu alanda en azından 10 yıllık deneyime sahip, çeşitli dillere hakim ve geniş bir büyü pratiği olan medyumlarla çalışmak daha güvenli bir tercih olacaktır.

Süryani Büyüsünün  Etkileri

Süryani Büyüsü’nün etkileri, işlem yaptıran kişinin niyetine bağlı olarak değişebilir. Evlilikle sonuçlanan etkileriyle bilinse de, bilimsel bir temeli olmadığı unutulmamalıdır. İnsanlar genellikle ikili ilişkilerindeki zorlukları aşmak veya karşı tarafı kendilerine aşık etmek istediklerinde Süryani Büyüsü’ne başvururlar. Ancak, bu tür geleneksel uygulamaların sonuçlarına dair bilgi sahibi olmak ve daha sağlıklı çözümler araştırmak önemlidir.

Süryani Büyüsünü Uygulayan Medyumlar

Süryani Büyüsü, genellikle Süryanice bilen ya da doğrudan Süryani papazlar tarafından gerçekleştirilen etkili bir aşk büyüsüdür. Süryanice, Hz. İsa’nın konuştuğu dil olarak bilinir ve ilk inciller genellikle bu dilde yazılmıştır. Hristiyanlığı ilk kabul eden topluluklardan biri olan Süryaniler, büyü konusunda da kendilerini geliştirmiş kadim bir topluluktur.

Bu büyüyü yaptırmadan önce medyum seçimi önemlidir. Süryanice bilen bir papaz olmasa bile, günümüzde birçok medyumun bu dili bildiği iddiasında bulunduğunu görüyoruz. Ancak, bu alanda en az 10 yıl deneyime sahip, çeşitli dillere hakim, Aramca, Ermenice, Arapça, Latince, İbranice gibi dilleri bilen medyumlarla çalışmak daha güvenli bir tercih olacaktır.

Süryani Büyüsü ve İkili İlişkiler

Eğer mağdur olduğunuz konu ikili ilişkilerse, Süryani Büyüsü’nü düşünebilirsiniz. Bu büyü, aşk büyüleri arasında en etkili sonuçları verdiği ve etkisinin ömür boyu sürdüğü söylenen nadir büyülerden biridir. Ancak, bilinçli bir tercih yapmak ve bu geleneksel uygulamalara dair gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir.

Süryani Büyüsünü Yaptırmak İstiyorum

Eğer Süryani Büyüsü’nü yaptırmak istiyorsanız, medyum seçiminde dikkatli olmalısınız. Süryanice dilini iyi bilen, deneyimli ve çeşitli dillerde uzmanlaşmış medyumlar, bu tür geleneksel uygulamalardan daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. İkili ilişkilerde yaşadığınız zorlukları aşmak için bu tür bir büyüye başvurmadan önce alternatif çözümleri de göz önünde bulundurmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?