Bağlama Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Blog

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Kimlerdir ?

Ücretsiz bakım yapan medyumlar kimlerdir sorusunu yanıtlamadan önce sizlere bakım nedir ? Sorusunu yanıtlamak isterim. Bakım kelime anlamı itibariyle medyumların ruhani varlıklar aracılığı ile sizlerin üzerinde büyü ya da farklı negatif enerjiler var mı ? Var ise bunlar nelerdir ? Sorularının yanıtını almak adına yapılan işlemin adıdır.

Bakım Kaça ayrılır ?

Bakım ön bakım ve detaylı bakım olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ön bakım işleminde kişinin adı anne adı doğum tarihi ve fotoğrafı üzerinden yapılır. Bu bakım da sadece kişinin üzerinde bir şey var mı yok mu ? sorularının cevabı söylenir. Bunun yanı sıra işlem tahtası açık mı ve kendisine işlem uygulanabilir mi sorusu da yanıtlanır.

Detaylı bakımda ise yine kişinin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafı ile yapılır. Burada ise olay biraz daha farklıdır. Ön bakıma göre daha fazla süre alır ve adından da belli olacağı üzere bu bakımda daha farklı şeylerle alakalı da ön görülerde bulunulur. Kişinin üzerinde bir şey var mı ? yok mu ? ile sınırlı kalmaz ve kişiye geleceği ile alakalı olabilecek şeyler ve bu şeyler karşısında neler yapması gerektiği konusunda da tavsiyeler verilir. Örnek verecek olursak ” bir talibin olacak ama bu senin için hayırlı olmayacak bu kişiden uzak dur” gibi şeyler söylenir.

Bakım Ücretleri Ne Kadardır ?

En çok merak edilen soruların başında bu soru gelmektedir. Malumunuz hayat şartları zor ve insanlar ekonomik açıdan büyük sıkıntılar çekiyorlar. İnsanlar için artık öncelik ekonomi olmuş durumda, Öncelikli olarak şunu belirtmek isterim. Ön bakım genel olarak bütün medyumlar tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Çünkü medyumun fazla zamanını almayan maksimum 10-15 dakikalık sürelerde sonuçlanan bir işlemdir.

Detaylı bakıma gelince bu bakım işlemi yaklaşık 1-2 saat uzunluğunda bir bakımdır. Bu özel bir işlem olduğundan ve bu işlem medyumun zamanını aldığından ötürü medyumlar doğal olarak detaylı bakımdan ücret talep ederler. Yalnız burada da dikkat edilmesi gereken husus ödenecek olan ücretin çok fazla olmaması gerektiğidir. Bir medyum sizden detaylı bakım için 500 – 1000 lira arasında bir ücret talep ediyorsa bu kesinlikle çok fazla bir ücret olacaktır.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar

En iyi Bakım Yapan Medyumlar Kimlerdir ?

Genel olarak her söylediği doğru çıkan medyum sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi ilmi bilgilerinin yetersiz olması ve cinlerle irtibatında zayıf olmasından kaynaklanmaktadır. Az çok bu ilime vakıf her insan cinlerle irtibata geçebilir. Burada önemli olan şey onların medyuma itaat etmesi kısmıdır. Çünkü cinler yalan söylemeyi çok seven varlıklardır. Onlara doğruyu söyletebilmek adına irtibat kurdukları cinlere karşı bir etkinlikleri olması gerekmektedir. Kaliteli ve işini iyi yapan bir medyum kendisine doğru bilgi vermeyen bir cini rahatlıkla yakabilmektedir.

Bu yüzden de burada dikkat edilmesi gereken husus bakım yaptıracağınız medyumu iyi seçmekten geçmektedir. Genel olarak sağlam Müslüman Hüddamlar bu işi rahatlıkla yapabilir. Kullanmış oldukları tılsım ve sihir ile cinleri kontrol altına alıp onlara istediklerini yaptırabilirler. Bunun dışında Yahudi büyücülerde cinleri etki alma konusunda son derece yetenekli ve tecrübelidirler. Bu ilimi Hz. Süleymandan öğrendikleri ve nesilden nesle aktardıkları bilinmektedir.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar Arıyorum ?

Bunun için araştırma yapmanız gereken mecra günümüz şartlarında internet olmuştur. Bir çok medyum kendine ait web sitelerinde iletişim numaralarını paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra medyum yorumlarının yer aldığı sitelerde sıklıkla en iyi medyumlar ile çalışan kişilerin yaptığı yorumlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz web sitelerinden kaliteli ve güvenilir medyum bulabilir. Bu kişilere güzel ve gerçek bakımlar yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba bana yardımcı olur musunuz ?